ABD merkezli limitet şirketimiz, Türkiye ve Amerika arasında yapılan etkinliklerde, organizasyonlarda ve tercüme hizmetlerinde, kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarını belirledikten sonra kişi ve kurumlara özel yaratıcı, benzersiz ve sürdürülebilir programlar oluşturur. ABD ve Türkiye arasında gerçekleşen ticari ve kültürel her türlü organizasyon planlamalarını etkin ve ekonomik şekilde hayata geçirilmesinde güçlü kadrosu ile verimli hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

Programların tasarımından uygulanma aşamalarına kadar bütün ilişkileri en titiz, en hızlı ve en saygın biçimlerde, uyumla yürütmeye özen gösteririz. İletişim kanallarımız müşteri memnuniyetini artırmak ve hedefe en verimli şekilde ulaşmak amacıyla hep açıktır.

Kullanıcı dostu etkinlik tasarımlarımız müşterilerimizin markalarını tanıtabilmeleri için büyük titizlikle hazırlanır. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve personelimiz ile saygı çerçevesinde projenin başından sonuna kadar iletişim bağımız açık tutulur.

Etkinlikleriniz için tüm aşamaları en ince detaylarına kadar düşünme yetimiz; tüm operasyonu güçlü bir motivasyonla yönetmenizi ve hedef kitlenize ulaşmamızı sağlar.

Yenilikçi, güler yüzlü, akılcı çalışma disiplin ve zaman yönetimindeki yetisi ile TRUST-ICR sektörün öncü firmalarından biri olarak müşterileriyle birlikte gerçekleştirdiği çalışmaların sürekliliğini hedefler.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana, sektörde hayal ettiğiniz prezantasyonu en iyi şekilde sunmak için eklektik yöntemlerle sizin en etkili şekilde temsil edilmenizi sağlıyoruz. Siz alanınızda odaklanmaya devam ederken biz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çözümler üretiriz.

asiyekay@in-cure.com